قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از این سایت به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت ایرانیان عدل هنگام استفاده از  خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این مجموعه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مصرح در بخش قوانین و مقررات از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت ایرانیان عدل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ایرانیان عدل تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که پس از ثبت اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ایرانیان عدل اقدام نماید.

محتوای ارسالی:
ایرانیان عدل هیچگونه مسئولیتی در قابل محتوای ارسالی توسط کاربران ندارد. ارسال رزومه کاری توسط کاربر به سایت بدین معنا تلقی می شود که کاربر مجوز استفاده، نگهداری و چاپ آن طرح را دارد و با این کار حقوق مالکیت معنوی شخص دیگر و یا قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران را نقض نخواهد کرد. مسئولیت نقض حقوق معنوی و یا قوانین کشور بر عهده ارسال کننده طرح است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
کاربر از طریق این سایت قادر خواهد بود در هر ساعت از شبانه روز نسبت به ثبت سفارش اقدام نماید و زمان تحویل را از خود سایت دریافت کند روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند عدم تأیید پرداخت، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در این سایت ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای سایت ایرانیان عدل محفوظ است. وجوه دریافتی در اسرع وقت به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت داشته می شود. مشتری با ورود به سایت ایرانیان عدل می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با دقت فراوان و اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر طبق همان دستور العمل اجرا خواهد شد.
با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان تغییر مشخصات سفارش وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند .

error: