درباره ایرانیان عدل

با توسعه روز افزون تکنولوژی، امروز کمتر کسی را می توان یافت که قادر به استفاده از اینترنت نباشد. از کاربردهای اینترنت مواردی نظیر سرگرمی، مطالب علمی، اخبار، تجارت و … می باشد. هر کس که دارای حرفه ای باشد با قعالیت شبکه های اجتماعی می تواند به افراد بیشتری خدمات خود را معرفی نموده و به کسب و کار خود رونق دهد. اکنون این سوال پیش می آید که با وجود این شبکه ها دیگر چرا باید وبسایت شخصی داشت؟ این سوال ممکن است برای کسی که در سطح پایینی مشغول به فعالیت است مطرح باشد اما برای فعالیت گسترده و حرفه ای، بی تردید داشتن وب سایت ضرورت دارد. در حقیقت افراد از طرق بسیاری به وب سایت شما مراجعه خواهند نمود مانند: از طریق موتورهای جستجوگر نظیر گوگل، از طریق ارسال ایمیل، از شبکه های مجازی و  غیره. اما اینکه چه تعداد از این بازدیدکننده ها از سایت شما خرید نمایند مسئله ای است که در تخصص طراحان سایت می باشد و در صورتی عدم طراحی صحیح تعداد مشتریان در صورتی که حتی یازدیدکنندگان زیادی داشته باشید، ناچیز خواهد بود. و مسئله مستقیماً بستگی به این دارد که طراحی سایت خود را به چه شخصی می سپارید. در طراحی سایت هفت مطلب باید مد نظر قرار داده شود:

1- تحلیل سایت: ابتدا اهداف نهایی سایت را باید بررسی نمود و اینکه افراد بازدیدکننده چه گروهی می باشند.

2-برنامه ریزی: باید نقشه سایت، ساختار که سایت روی آن پیاده می شود و تکنولوژی آن را تعیین نمود.

3-طراحی: انتخاب نوع قالب، حالت بصری و رابط کاربری مطلوب.

4-محتوا:  این بخش شامل موارد حق نشر، تصاویر و ویدئوها برای یازدیده کننده ها و بهینه نمودن آن برای موتورهای جستجو گر بوده و مهمترین بخش می باشد.

5-توسعه: کدنویسی ها، پایگاه داده و طراحی واکنش گرا

6-آزمون: ما تمام خصوصیات تکنیکی نظیر اسکریپت ها و همچنین سازگاری با مرورگرها را بررسی نموده و نهایتاً می بینیم که آیا به هدف های طراحی رسیده ایم؟

7-خدمات پس از فروش: بعد از تحویل سایت به شما، هنوز کار ما تمام نشده است؛ بلکه پس از آن ما به عملکرد سایت نظارت خواهیم داشت و در صورت بروز باگ آن ها را برطرف نموده و در سایت را برایتان آپدیت خوهیم نمود و خدمات تعمیر و نگه داری نیز برقرار خواهد بود.

همانطور که ملاحظه شد، طراحی وب یک فرایند پیچیده است که البته ما باور داریم به خوبی قادر به انجام آن هستیم چرا که مشتریان ما آن را تأیید می نمایند. ایرانیان عدل با سایقه طولانی آماده ارائه خدمات طراحی سایت، طراحی سامانه های رزرو نوبت آنلاین با درگاه پرداخت اینترنتی و اطلاع رسانی پیامکی برای موسسات حقوقی، مشاوران حقوقی و وکلای پایه یک دادگستری می باشد. اکنون اگر شما متقاضی دریافت خدمات طراحی سایت برای حرفه خود هستید می توانید سفارش خود را از طریق صفحه سفارش طراحی ثبت نمایید.

رضایت وکلای محترم از انواع خدمات ارائه شده:

طراحی وب سایت 95%
سامانه پیامکی 85%
سامانه رزرو نوبت آنلاین 80%

همیشه یکی از مشکلات دفاتر وکالت، معطل ماندن ارباب رجوع در دفتر وکالت بوده که به علت عدم هماهنگی زمان مراجعه می باشد. این امر علاوه بر بی حوصلگی مراجعین میتواند زمینه ساز افشای اسرار سایر موکلان نیز باشد. لذا استفاده از یک سیستم نوبت دهی دقیق و خودکار می تواند این مشکل را تا حد زیادی کاهش دهد. مزیت دیگر سیستم نوبت دهی آنلاین این است که در ساعاتی که وکیل یا منشی او در دفتر حضور ندارد نیز امکان رزرو نوبت برای ارباب رجوع فراهم است. لذا در هر ساعتی از شبانه روز رزرو نوبت با پرداخت آنلاین وجه در همان لحظه توسط ارباب رجوع امکان پذیر است. در همان لحظه رزرو، پیامکی حاوی اطلاعات شخص برای وکیل ارسال می شود و هزینه مربوطه نیز پس از یک روز کاری به حساب بانکی ایشان واریز خواهد شد. همچنین امکان رزرو نوبت تلفنی نیز وجود دارد تا افرادی هم که از استان های دیگر قصد مشاوره حقوقی با وکیل دارند قادر به این امر باشند.

این سامانه پیامکی که به صورتی اینترنتی عمل می نماید، حاوی یک شماره اختصاصی به نام وکیل است تا در صورتی که نیاز به ارسال پیام همگان برای موکلان و مراجین باشد، بتواند در یک لحظه برای تمام آنها پیامی را ارسال نماید و برای استفاده هایی نظیر اطلاع رسانی بسیار مفید فایده خواهد بود. همچنین پیامک هایی که برای وکیل پس از هر رزرو نوبت ارسال می شود از این سامانه خواهد بود.

وکلای پایه یک دادگستری در این سایت میتوانند رزومه ای از خود، میزان تحصیلات، سوابق کاری و هر آنچه منجر به معرفی کامل خود به کاربران نیاز است بیان کند. ایشان می‏توانند مقاله های تخصصی و حقوقی و تمامی دست نوشته هایی که به اطلاعات کاربران کمک خواهد کرد را در سایت قرار دهند. کاربران از طریق بازدید وبسایت وکلای دادگستری می توانند تخصص، رزومه و سابقه علمی وکیل مورد نظر را ملاحظه نموده و آدرس و شماره ایشان را در سایت ببینند. طراحی سایت وکالت این امکان را به مراجعان میدهد که به صورت آنلاین کار خود را پیگیری نموده و همچنین با رزرو نوبت مشاوره تلفنی امکان فعالیت گسترده تری را برای وکلا و مشاوران حقوقی فراهم می آورد. طراحی وب سایت برای وکلا کمک به شناخته شدن بیشتر  انها و تاثیر در جذب بالای موکل را به همراه خواهد داشت .

error: